İstanbul’da şok ettiren olay! Ambulansın önünü kesip içinde hasta olup olmadıklarına baktılar

İstanbul Kadıköy’de hasta nakli yapan ambulansın önünü kesen iki kişi, hastanın gerçekten hasta olduğuna inanmadıklarını belirterek ambulansın içindeki hastayı görmek istedi. Ambulans şoförü, çaresizlik içinde hastayı göstermek zorunda kaldı. Trafik magandalarının bu anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul’da şok ettiren olay! Ambulansın önünü kesip içinde hasta olup olmadıklarına baktılar
Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Bostancı yan yolunda meydana geldi. Bir belediyeye ait hasta nakil ambulansı, siren çalarak hastaneye acil bir şekilde hasta yetiştirmeye çalışıyordu. Ancak ambulansın önü, motosikletli iki kişi tarafından kesildi. Ambulans şoförü ile başlayan tartışmada, trafik magandaları “Biz bu ambulansta hasta olduğuna inanmıyoruz” diyerek içerideki hastayı görmek istediler.

Ambulans şoförü, durum karşısında çaresiz kalarak aracın yan kapısını açtı ve içerde bulunan hastayı motosikletli iki kişiye göstermek zorunda kaldı. Hastayı gören iki şüpheli, ikna olunca olay yerinden ayrıldı.

Ayrıca, iki trafik magandasının kask takmaması da dikkat çeken bir diğer detay oldu. Ambulans, trafik magandalarının ayrılmasının ardından hastayı hastaneye ulaştırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.