İsmail Kartal futbolcularına son sözü söyledi: Son 3 maçı kazanmanız gerek

İsmail Kartal futbolcularına son sözü söyledi: Son 3 maçı kazanmanız gerek
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Fenerbahçe’nin Süper Lig’de lider olan Galatasaray’ın 6 puan gerisine düşmesi üzerine teknik direktör İsmail Kartal, futbolcuları motive etmek için yoğun çaba harcıyor. Son viraj öncesi Kartal, futbolcularına Galatasaray derbisine yönelik bir ültimatom verdi. “Artık yapmamız gereken belli” diyerek, son 3 maçlarını kazanmaları gerektiğini vurguladı.

Fenerbahçe’nin teknik direktörü İsmail Kartal, takımını motive etmek için çaba harcıyor. Son zamanlarda yapılan toplantılarda öğrencilerine yönelik konuşmalar yapıyor. Sezonun sonuna yaklaşırken Galatasaray’a karşı 6 puanlık bir fark oluşmasıyla şampiyonluk yolunda matematiksel olarak zorluklar yaşansa da, Kartal futbolcularını hala motive etmeye çalışıyor.

Kartal’ın öğrencilerine, “İşimizin zor olduğu bir gerçek. Ancak yapmamız gereken de belli. Önce kendi sahamızda Kayseri’yi yenmeliyiz. Ardından Galatasaray galibiyeti, bizi destekleyen taraftara ve camiamıza ödenecek bir borç. Son haftada ise İstanbulspor’u yeneceğiz” dediği öğrenildi. Bu sözlerle Kartal, takımını son haftalara motive etmeye çalışıyor ve şampiyonluk umudunu canlı tutuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.