İngiliz futbolcudan skandal hareket! Birlikte olduğu kadının fotoğraflarını arkadaşlarına attı

İngiliz futbolcudan skandal hareket! Birlikte olduğu kadının fotoğraflarını arkadaşlarına attı
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

İngiliz futbolcu Michael Emery, uyuyan bir kadına tecavüz ettiği iddiasıyla mahkemeye çıkarıldı. Emery’nin, bir kadını otel odasına davet ettiği ve kadının rızası olmadan cinsel ilişkiye girdiği öne sürülüyor. Ayrıca Emery’nin, kadının özel fotoğraflarını çekip takım arkadaşlarına gönderdiği ve “Kim istiyor?” diye sorduğu iddia ediliyor.

33 yaşındaki İngiliz futbolcu Michael Emery, Warrington Rylands FC’nin FA Vase kupası finalinde Wembley’deki zaferini kutlarken, bir kadını otel odasına davet etti. St Albans Mahkemesi’nde yapılan duruşmada, kadının başlangıçta rızayla cinsel ilişkiye girdiği ancak sonrasında uyuyakaldığı, kadının Emery’nin kendisini sol uyluk ve göğsünden “çok sert” ısırdığını ve cinsel ilişki istemediğini söylediği halde Emery’nin ona tecavüz ettiği iddia edildi.

Emery ise suçlamaları reddetti. Savcı Charlotte Newell, Emery’nin suçlamaları reddetmesine rağmen, uyuyan kadının çıplak fotoğraflarını haberi olmadan çektiğini ve takım arkadaşları arasında dağıtarak kadının mahremiyetine ve rızasına saygısızlık gösterdiğini belirtti. İddiaya göre, Emery uyuyan kadının göğüslerinin açıkta olduğu bir fotoğrafını çekti ve bunu 70 kişilik iki WhatsApp grup sohbetine gönderdi. Mesajda, “Kim istiyor?” diye yazarak bir emoji ekledi. Bir katılımcı, “Bize onun yarasını göster,” dedi ve Emery kadının vajinal bölgesini gösteren bir fotoğrafı gönderdiği iddia edildi.

Savcı Newell, “Bundan haberi olmayan kadın, bu tür fotoğrafların çekilmesine asla rıza göstermezdi,” dedi. Mahkeme süreci devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.