“Devil Wears Prada 2” yolda: Meryl Streep ve Emily Blunt, unutulmaz rolleriyle geri dönüyor

“Devil Wears Prada 2” filmiyle ilgili uzun süredir süren belirsizlik sona erdi. Türkiye’de “Şeytan Marka Giyer” adıyla bilinen yapımın devam filmi için hazırlıklar başladı.
Ekim 2022’de, ilk filmin başrol oyuncularından Anne Hathaway, devam filminin çekilmeyeceğini duyurmuştu. Ancak, son gelişmeler yeni yapımın yolda olduğunu ortaya koydu.

“Devil Wears Prada 2” yolda: Meryl Streep ve Emily Blunt, unutulmaz rolleriyle geri dönüyor
Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

Devil Wears Prada 2 filmi için uzun süredir beklenen haberler sonunda geldi. Yönetmen David Frankel’ın 2006 yapımının devamı, Anne Hathaway, Meryl Streep, Adrian Grenier ve Emily Blunt gibi yıldızları ağırlayan ilk filmle büyük bir başarı elde etmişti. 35 milyon dolarlık bütçesiyle dünya çapında 326 milyon dolar kazanarak zamanla kült filmler arasına girmişti.

Disney, Aline Brosh McKenna ile yapılan görüşmelerle yeni filmi geliştirme kararı aldı. Yeni yapımın senaryosu, Miranda Priestly’nin kariyerindeki değişimleri ve dijital çağın moda dünyasına etkilerini ele alacak. Meryl Streep’in Miranda Priestly rolüne geri döneceği doğrulandı ve Emily Blunt’ın da lüks bir grup yöneticisi olarak Emily Charlton karakterini canlandıracağı açıklandı.

Anne Hathaway’in Andy Sachs rolünde geri dönüp dönmeyeceği henüz netlik kazanmış değil, ancak Lauren Weisberger’in devam romanında Andy’nin yeni bir kariyere sahip olduğu biliniyor. Wendy Finerman’ın yapımcılığını üstleneceği film için yönetmen ve diğer oyuncularla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Ayrıca The Devil Wears Prada’nın müzikal versiyonu da Londra’da sahnelenmeye hazırlanıyor; Elton John’un özgün müzikleriyle dikkat çekiyor.

Sinema dünyasından gelişmeleri takip etmek için Kayıp Rıhtım Forum’u ziyaret edebilir veya Google News üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.