Canan Karatay: Her evde bulunuyor. Her gün 1 kaşık muhakkak için!

Canan Karatay'dan bir doğal ilacın sırrı geldi. Her gün bir kaşık yutanlar hastalık yüzü görmüyor. İşte sağlık depolamanıza yardımcı olacak mucize formül... "7 bin yıllık doğal...

Canan Karatay: Her evde bulunuyor. Her gün 1 kaşık muhakkak için!
Yayınlama: 28.05.2024
A+
A-

Canan Karatay’dan bir doğal ilacın sırrı geldi. Her gün bir kaşık yutanlar hastalık yüzü görmüyor. İşte sağlık depolamanıza yardımcı olacak mucize formül…

“7 bin yıllık doğal ilaç lütfen bunu kullanın. Sirke ama evde yapılan sirke olacak” diyen Prof. Dr. Canan Karatay sözlerine devam etti:
”Market sirkesini ev temizliği için kullanılabilir. Ben onu kullanıyorum. Yerler düz sirkeyle siliniyor ama her gün değil. Evde halı olmadığı için misafirler gelip ayakkabılarıyla girdikleri zaman siliniyor. Onun dışında düz sirkeyle haftada bir temizlik yapılıyor, her gün değil. Halılar içeride var sirkeyle silinir pırıl pırıl olur. Çamaşır makinesine İngiliz karbonatı girer bizim evde. Bende bulaşık makinesi yok ama bulaşık makinesinde de sirke pırıl pırıl yapar. Bütün kullanılan deterjanlar ve dezenfektanların ana maddesi İngiliz karbonatıdır. Temizlik yapan odur ama kimyasal olarak koku ve aroma ekliyorlar.”

“Ev sirkesi kendileri yaptığı zaman en sağlıklı içecektir. Bakın sirke ev sirkesinden bahsediyorum 7.000 yıllık doğal ilaçtır. Virüsleri öldürür, bakterileri öldürür, her türlü mikrobu öldürür, her türlü paraziti öldürür, toksinleri öldürür, kireci söker. Yeterli fazla miktarda uyguladığınızda kireç söker. Çaydanlıklar falan kireç tuttuğu zaman sirke kaynatırız. Ev sirkesi sabahları içilebilir. Aynı zamanda salataya da eklenebilir.”

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.