Başkan Kozay, Çukurova sokaklarında

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, yerel seçimler öncesinde verdiği sözleri tutarak Çukurova’nın yol, temizlik ve park bahçelerin bakım sorunlarını çözmek için sokaklarda mesai arkadaşlarıyla birlikte çalışıyor.

Başkan Kozay, Çukurova sokaklarında
Yayınlama: 09.07.2024
A+
A-

CHP Çukurova İlçe Başkanı Ümit Arif Özsoy, ilçe örgütü yöneticileri, muhtarlar, belediye başkan yardımcıları ve birim amirleriyle birlikte Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol işleri ekiplerinin Beyazevler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarına katılan Kozay, 50 dereceyi bulan sıcaklığa rağmen özveriyle görev yapan mesai arkadaşlarına soğuk içecek ikram etti. Kepçeyle asfalt döken ve çalışmaları denetleyen Başkan Kozay, ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek halkla buluştu.

Güzelyalı Mahallesi’nde bulunan Bülent Ecevit Kültür ve Sanat Parkı’nda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına katılan Başkan Kozay, burada da ekip arkadaşlarıyla birlikte parkın çimlerini biçti. Sıcak havaya rağmen parkın bakımını titizlikle gerçekleştiren mesai arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Kozay, parkta incelemelerde bulundu.

Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki Beyhan İmge Parkı’na yürüyerek geçen Başkan Kozay, parktaki çalışmaları inceledi ve su oyun parkında serinleyen çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Esnaf ve kahvehane ziyaretleri de yapan Başkan Kozay, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyip birim amirlerine verdiği talimatlarla sorunların çözülmesini sağladı. Mesai arkadaşlarına ise kendi elleriyle kestiği karpuzları ikram etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.