Aygaz Genel Müdürü Melih Poyraz kimdir?

Teknoloji ve dijitalleşme yatırımlarını odağına alan Aygaz, müşterileriyle kurulan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi yeni dönem toplantısı, sektör paydaşlarının ve üye şirketlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Aygaz Genel Müdürü Melih Poyraz kimdir?
Yayınlama: 18.09.2023
A+
A-

İş yaşamına 2001’de Ernst & Young’da danışman olarak başlayan, 2004 – 2014 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzmanı olarak görev yapan Melih Poyraz, 2014 yılında Arçelik’e Kurumsal Risk Yönetimi Direktörü olarak atanarak Koç Topluluğu’na katıldı. 2015 – 2021 yılları arasında Koç Holding’de CEO Ofisi Koordinatörlüğü’nü yürüten Melih Poyraz, 2021 yılından Aygaz Genel Müdürlük görevine gelene kadar olan süreçte Koç Holding Strateji ve Yeni İş Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı. 

Boğaziçi Üniversitesi’nden İşletme alanında lisans, Galatasaray Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans derecesi bulunan Melih Poyraz’ın MIT Sloan School of Management’tan MBA, Northwestern Üniversitesi’nden hukuk alanında doktora derecesi bulunuyor. Melih Poyraz ayrıca, 2014 yılından itibaren ABD Illinois Barosu’na kayıtlı avukattır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.