Ateş’in eşinden Davutoğlu’na ziyaret: Katiller ceza alana dek geri adım atmayacağız

Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti. Davutoğlu, “Daha önce söylediğimiz gibi, bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağız ve katiller hak ettikleri cezayı alana dek hiçbir şekilde geri adım atmayacağız” dedi.

Ateş’in eşinden Davutoğlu’na ziyaret: Katiller ceza alana dek geri adım atmayacağız
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin dava sürüyor. Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, 1 Temmuz’da başlayacak dava öncesi siyasi parti liderleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

‘Davayı en ince detayına kadar takip edeceğiz’

Ateş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete ilişkin sosyal medyada paylaşımda bulunan Davutoğlu, “1 Temmuz’da başlayacak olan davaya hukuk heyetimiz ile birlikte katılım sağlayarak, davayı her aşamasında en ince detayına kadar takip edeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘Ateş’in ve çok değerli ailesinin hukuku bizlere emanet’

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu’nun açıklamasının tamamı şöyle:

“Şehit Sinan Ateş’in çok kıymetli eşi Sayın Ayşe Ateş, bugün parti genel merkezimizde bizlere ziyarette bulundu. Daha önce söylediğimiz gibi, bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağız ve katiller hak ettikleri cezayı alana dek hiçbir şekilde geri adım atmayacağız. 1 Temmuz’da başlayacak olan davaya hukuk heyetimiz ile birlikte katılım sağlayarak, davayı her aşamasında en ince detayına kadar takip edeceğiz. Şehit Sinan Ateş’in ve çok değerli ailesinin hukuku bizlere emanettir.”

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.