“AK Parti kadroları, seçim sonuçları endeksli çalışan kadrolar değil”

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, “Bizler seçim sonuçlarına endeksli olarak çalışan, pozisyon alan kadrolar değil, her şart ve sonuçta milletimize hizmet üretebilmek, faydalı...

“AK Parti kadroları, seçim sonuçları endeksli çalışan kadrolar değil”
Yayınlama: 08.07.2024
A+
A-

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, “Bizler seçim sonuçlarına endeksli olarak çalışan, pozisyon alan kadrolar değil, her şart ve sonuçta milletimize hizmet üretebilmek, faydalı olabilmek için çalışan Türkiye sevdalısı kadrolarız.” dedi.

AK Parti Adana İl Başkanlığı 104. İl Danışma Meclisi, Evliya Çelebi Uygulama Oteli’nde milletvekilleri Ahmet Zenbilci, Sunay Karamık, Abdullah Doğru ve Faruk Aytek’in de katılım ile gerçekleştirildi.

Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı gerçekleştirdi. AK Parti kadrolarının seçim sonuçlarına endeksli olarak çalışan, pozisyon alan kadrolar olmadığını, her şart ve sonuçta millete hizmet üretebilmek, faydalı olabilmek için çalışan Türkiye sevdalısı kadrolar olduğunu aktaran Gülaçtı, “AK Parti milletin içinden, bu milletten müteşekkil, bu millet için çalışan özel kadrolardır ve özetle bu milletin ta kendisidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 22 yıldır olduğu gibi, bundan sonraki nice yıllarda da ilk günkü samimiyet ve gayretimizle Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir şekilde aziz milletimizle hemhal olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Danışma Meclisi yapılan istişarelerin ardından dilek ve temennilerle sona erdi.

Kaynak: ZİYA İPEK/ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.