Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan LGS tercihi yapan öğrencileri ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Yenişehir Menteş Şehit Osman Köse Ortaokulunda LGS tercihinde bulunan öğrenci ve rehber öğretmenleri ziyaret etti.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan LGS tercihi yapan öğrencileri ziyaret etti
Yayınlama: 08.07.2024
A+
A-

Fazilet Durmuş, öğrencilere doğru tercih konusunda rehberlik yaptı. Ziyarette Durmuş, “Hayatımızın her aşamasında tercih etmemiz gereken durumlar hep var olacak. Bizi hayatta başarılı kılan unsurların başında doğru tercihlerimiz gelir. Bugün yaptığımız doğru tercihler akademik hayatımıza yön verecektir. Dolayısıyla bu tercihleri yaparken öğretmenlerimizin, ailelerimizin ve özellikle de rehber Öğretmenlerimizin fikirleri çok önemlidir. Ayrıca sevgili evlatlarım tercihiniz ne olursa olsun bizim için hepiniz ayrı ayrı birer değersiniz.” dedi. Öğrencilere tercihlerinde yardımcı olan rehber öğretmenlere de gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti. Öğrenci ve velilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a öğrenciler ve veliler bu önemli süreçte kendilerini yanlarında görmekten çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür etti.
Ziyarette Fazilet Durmuş’a İl Millî Eğitim Şube Müdürü Çağatay Çetin, Yenişehir İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Anteplioğlu ve İbrahim Yılmaz eşlik etti.

Kaynak: MÜJDE DEMİR/ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.