Toroslar Belediyesi’nin yüzme kursları başlıyor

Toroslar Belediyesinin yaz spor okulları kapsamında düzenlediği Yüzme Kursları, 16 Temmuz’da başlıyor. Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız; “Havuzumuz, Temmuz ayı itibariyle hazır olacak. Çocuklarımız ve gençlerimiz yüzme kurslarımıza gelerek hem yüzme öğrenecek hem de yaz tatilini keyifle geçirecekler” dedi.

Toroslar Belediyesi’nin yüzme kursları başlıyor
Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Başkan Yıldız, Çukurova Mahallesi’nde bulunan Toroslar Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu tesisini gezerek, temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.2 etapta, 7-18 yaş grubuna yönelik gerçekleştirilecek kursların 2024 dönemi başvuru kayıtları, 28 Haziran’da sona erecek.

Olimpik yüzme havuzunda kurslar için kayıt yaptıran veliler ile de sohbet eden Başkan Yıldız, 7-18 yaş grubundaki çocukları ve gençleri yüzme kurslarına beklediklerini söyledi. Başkan Yıldız, yüzme havuzunda temizlik, bakım ve hijyen kurallarına büyük önem verdiklerini ve tesisin periyodik olarak bakımdan geçeceğini de kaydederek: “Belediyemizin olimpik yüzme havuzunda gerçekleştirdiğimiz bakım çalışmalarını inceledik. Bizim için kıymetli olan çocuklarımız ve gençlerimiz için yüzme kurslarımızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Arkadaşlarımız, Temmuz ayında başlayacak olan yüzme kurslarımız için havuzumuzu yoğun bir şekilde hazırlıyorlar. Depolarımızı, soyunma odalarını boyuyorlar, havuzumuzun içinde ve çevresinde gerekli temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Gençlerimize yönelik projelerimiz sadece yüzme kursları ile sınırlı değil. Yaz tatili aktivitesi olduğu için yüzme kurslarını önemsiyoruz. Kayıtlarımız, 10 Haziran’da başladı. Çocukları yaş kriterlerine uyan yurttaşlarımız, Çukurova Mahallemizde bulunan olimpik yüzme havuzu tesisimize gelerek kayıtlarını yaptırabilirler” diye konuştu.

Kaynak: Müjde Demir/ Özel Haber

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.