10 Mayıs 2024 Cuma reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar reyting sıralaması

10 Mayıs 2024 Cuma reyting sonuçları: Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar reyting sıralaması
Yayınlama: 11.05.2024
Düzenleme: 11.05.2024 10:57
A+
A-

Cuma akşamı televizyon ekranlarına damga vuran yapımlar arasında Arka Sokaklar, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını ve Gaddar dizileri vardı. 10 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan bu diziler, izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı ve reytinglerde zirveye oynadı. Peki, dünün reyting birincisi kim oldu?

10 Mayıs 2024 Cuma günü ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. Peki, dün akşamın galibi kim oldu, Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı, Gaddar mı, Arka Sokaklar mı yoksa Ateş Kuşları mı oldu gelin hep birlikte bakalım.

10 Mayıs tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları az önce açıklandı.

Total’de 1. sırada Show TV’de izleyiciyle buluşan “Kızılcık Şerbeti”, 2. sırada Star TV’de ekrana gelen “Yalı Çapkını”, 3. sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti yer aldı.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
2 YALI CAPKINI STAR TV
3 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 SURVIVOR ALL STAR TV8
6 ARKA SOKAKLAR KANAL D
7 SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABER NOW
8 GADDAR NOW
9 ESRA EROL’DA ATV
10 KARA AGAC DESTANI TRT 1

 

AB’de 1. sırada “Kızılcık Şerbeti”, 2. sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti, 3. sırada “Selçuk Tepeli İle Now Ana Haber” yer aldı.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
2 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV
3 SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABER NOW
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 YALI CAPKINI STAR TV
6 GADDAR NOW
7 SURVIVOR ALL STAR TV8
8 ESRA EROL’DA ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 KARA AGAC DESTANI TRT 1

 

ABC’de ise 1. sırada “Kızılcık Şerbeti”, 2. Sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti, 3. sırada Atv’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
2 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV
3 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
4 GADDAR NOW
5 SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABER NOW
6 SURVIVOR ALL STAR TV8
7 YALI CAPKINI STAR TV
8 KARA AGAC DESTANI TRT 1
9 ESRA EROL’DA ATV
10 ARKA SOKAKLAR KANAL D

10 Mayıs reyting sonuçları henüz açıklanmadı! Reyting sonuçları sabah 10:30’da açıklanacak. Açıklanır açıklanmaz burada olacak. Gelin hep birlikte geçen hafta ne olmuştu bakalım;

Total’de, Show TV’de izleyiciyle buluşan “Kızılcık Şerbeti” birinci sırada yer alırken, Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını” ikinci sırada ve Kanal D’de ekrana gelen “Arka Sokaklar” üçüncü sırada yer aldı.

AB’de ise durum pek farklı değildi; yine “Kızılcık Şerbeti” zirvede yer alırken, ikinci sırada aynı dizinin özeti bulunuyor ve üçüncü sırada ise “Yalı Çapkını” dizisi yer aldı.

ABC’de de benzer bir tablo gözlendi; “Kızılcık Şerbeti” birinci sırada, ikinci sırada dizinin özeti ve üçüncü sırada yine “Yalı Çapkını” yer aldı. Bu sonuçlar, “Kızılcık Şerbeti” dizisinin popülerliğini ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edildiğini gösteriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.