Sarıoğlu New Holland 3S Plaza Antalya’da açıldı

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına yenilerini ekliyor.

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza Antalya’da açıldı
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, Antalya’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti. Türk çiftçisiyle kurdukları bağın 69 yıldır sarsılmaz bir şekilde sürdüğünü söyleyen Özüner, “’TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda durmaksızın çalışırken, sürdürülebilir ve verimli bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturmada en önemli destekçimiz bayilerimiz. New Holland markamızla Türkiye traktör pazarındaki liderliğimizi 17’nci yıla taşırken, bu başarıda da bayilerimizin çok büyük emekleri ve katkıları var. Günden güne sayılarını artırdığımız 3S plazalarımız ile satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında çiftçilerimize sunuyoruz. Bugün açılışını yaptığımız modern tesisteki emekleri dolayısıyla, 30 yıldır New Holland bayisi olan Sayın Süleyman Sarıoğlu’na teşekkür ediyorum. Plazamızın ülkemize ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Antalya ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanları ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.