Matilda’nın kızı Raşel gerçek adı nedir, hikayesi gerçek mi? Kulüp dizisi Raşel kim oynuyor?

Kulüp dizisi 2. sezon oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci gibi isimlerin yanı sıra dikkat çeken bir isim daha var; Asude Selma Kalebek. Asude Selma Kalebek Kulüp dizisinde Matilda’nın kızı Raşel karakterine hayat veriyor. Peki kimdir Raşel’i oynayan Asude Selma Kalebek? Asude Selma Kalebek  yaşı kaç?

Matilda’nın kızı Raşel gerçek adı nedir, hikayesi gerçek mi? Kulüp dizisi Raşel kim oynuyor?
Yayınlama: 18.09.2023
A+
A-

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden birisi olan Kulüp 2. sezonu ile başladı. Dizi daha ilk bölümden büyük ses getirdi, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Bu sezon da Matilda’nın kızı Raşel karakteri en dikkat çeken isimlerden oldu. İsmet tarafından kızıyla terkedilen Raşel karakterine genç oyuncu Asude Selma Kalebek hayat veriyor. Peki kimdir Raşel’i oynayan Asude Selma Kalebek? Asude Selma Kalebek  kaç yaşında, diğer dizileri hangisi?

Kulüp dizisi Raşel karakteri kimdir: 

Kulüp isimli dizide eski bir mahkumu canlandıran Gökçe Bahadır yani Matilda’nın kızı Raşel karakterine hayat veren isim Asude Selma Kalebek’tir.

Asude Selma Kalebek  kimdir: 18 Haziran 1999, İstanbul doğumlu olan Asude Selma Kalebek Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda okulunun haricinde kendisini oyunculuk alanında geliştirmektedir.

Asude Selma Kalebek İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosu’ nda eğitimine devam etmektedir.

Asude Selma Kalebek, İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosundaki sahne çalışmaları yanı sıra 2021 yılında Netfix’in Türk yapımı dizilerinden biri olan Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Dizide Raşel karakterini canlandırdı.

“Kulüp” dizisinin 2. sezonunda, 1960’lar Türkiye ve İstanbul’unu, dönemin köklü bir değişimin eşiğindeki sosyal hayatı ve eğlence dünyasını izliyoruz. Yaşanan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedir. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık beş yaşında olan kızı Rana ile birlikte kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesi vermektedir.

“Kulüp” dizisinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler dahil oluyor.

Gökçe Bahadır, “Kulüp” dizisinde Matilda karakterine hayat verirken; Fırat Tanış, Çelebi karakterini canlandırıyor. Barış Arduç, İsmet rolünde karşımıza çıkarken; Salih Bademci, Selim Songür karakteri ile büyük övgüler toplayan bir performans sergiliyor. Asude Kalebek, Raşel karakterine hayat verirken; Halil Babür, Fikret rolünde karşımıza çıkıyor. Serra Arıtürk, Keriman karakterini canlandırıyor; Ada Erma’yı ise Rana rolüyle izliyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.