Doğanlar Mobilya Grubu Fortune 500’de 112 sıra yükseldi

Doğanlar Mobilya Grubu, bu sene de Fortune Dergisi’nin Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesinde önemli bir başarı elde ederek 112 sıra yükseldi.

Doğanlar Mobilya Grubu Fortune 500’de 112 sıra yükseldi
Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

Doğanlar Mobilya Grubu, bu sene de Fortune Dergisi’nin Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesinde önemli bir başarı elde ederek 112 sıra yükseldi. Bu yükseliş ile birlikte ilk 200’e girme hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Doğanlar Mobilya Grubu, istikrarlı büyümesi ve sektördeki liderliği ile dikkat çekiyor.

Başarının anahtarı: Özveri ve müşteri bağlılığı

Grup CEO’su Mustafa Karamemiş, bu başarıyı tüm çalışanlarının özverili çalışmaları ve müşterilerine olan bağlılıklarına ithaf ediyor. Karamemiş, “Fortune 500 listesinde her yıl yükseliş göstererek istikrarlı büyümemizi sürdürmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu başarı, tüm çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve müşterilerimize olan bağlılığımızın bir göstergesidir. Hedefimiz ilk 200’e girmek ve bu başarıyı daha da ileri taşımak.” diyerek sözlerini sürdürüyor.

2024’te de büyümeye devam

Doğanlar Mobilya Grubu, 2024’ün ilk 6 ayında 33 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 763’e yükseltti. Bu sayede Türkiye’nin en büyük mobilya perakende zinciri konumunu pekiştiren grup, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından haziran ayında açıklanan İSO 500 raporunda da şirketin geçen yıla göre 58 sıra yükseldiğini ve Türkiye genelinde en fazla istihdam yaratan şirket olarak 81. sıraya yerleştiğini duyurdu.

Sektörde liderlik hedefi

Doğanlar Mobilya Grubu, elde ettiği bu başarılarla sektördeki liderliğini koruma kararlılığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Grup, önümüzdeki dönemde de yatırımlarına ve büyümesine devam ederek Türkiye’nin en büyük 200 şirketi arasına girmeyi ve mobilya sektöründe global bir oyuncu haline gelmeyi hedefliyor.

Kaynak: ASLIHAN EKER/ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.